UUDISED
5 lihtsat hasartmängude strateegiat, mis toimivad nagu võluväel

Olete ilmselt mõelnud enne – kas ma võin võita live või online kasiinot? Kas on olemas hasartmängude strateegiaid, mis aitavad mul võita? Me usume, et kõik kasiinomängud põhinevad juhuslikul võimalusel, kuid lemmikmängude mängimine oleks väga monotoonne, kui teeksite seda ühtemoodi. Varem või hiljem olete rohkem avatud asjade muutmisele ja uue lähenemisviisi proovimisele. Uute taktikate täiustamine aitab teil oma mängukogemust hoida värske ja huvitavana. Just sellepärast oleme loonud 5 parimat kasiino nõuannet, mis aitavad teil hasartmängude strateegiaid paremaks muuta.

# 1 Kasutage kasiino boonuste eeliseid

Kõigepealt on väga oluline valida hea mainega online-kasiino. Kõige olulisem on see, et nad pakuvad turvalist ja õiglast mängukogemust. Kuna kasiinotööstus on väga konkurentsivõimeline, soovivad paljud online-kasiinod meelitada oma mängijaid, pakkudes asju tasuta. Täpsemalt pakuvad nad tavaliselt tervituspakette, cashback boonuseid, eripakkumisi ja erinevaid kingitusi.

Kasutage kasiino reklaame ja eripakkumisi. See ei ole trikk, vaid võistlus, et püsikliendid endale meelitada.

Kuna kõik need kasiino boonused on reaalsed, kasutage neid ära ja nautige kasiino eeliseid. Lõppude lõpuks on need eripakkumised kindlasti suurepärased võimalused oma virtuaalse rahakoti suurendamiseks.

# 2 Teadke, kuidas valida slotimasinaid

Järgmine asi, mida saate teha, on uurida parimate online slottide kohta vastavalt nende tasutliste mängulaudadele.  Nagu te juba teate, on kõikidel slottidel on oma tasulised mängulauad ja need variatsioonid võivad teid üllatada. Teisisõnu, need väikesed erinevused võivad pikas perspektiivis oluliselt muuta teie virtuaalset rahakotti. Kõige tähtsam on valida slotid, millel on Wild’i sümbolid, Scatterid ja erifunktsioonid nagu tasuta spinnid või boonus mängud.

# 3 Määrake RTP ja slotimasinate volatiilsus Nagu paljud teist juba teavad, on internetis kasiinodes mängijatele tagasimakstava raha protsent (RTP) , mida mängitakse internetis maha ja mis seejärel seaduse järgi peab mängijatele olema välja makstud „võiduna“ mingi aja jooksul või peale ette määratud keerutuste arvu. Terminit kasutatakse mängu teoreetilise väljamakseprotsendi kirjeldamiseks ja tavaliselt varieerub vahemikus 92 kuni 97. Kui olete valinud slotimasina, mille RTP on 95% või rohkem, on see hea valik.

Valige slotid, mille RTP on 95% või rohkem ja määrake mängu volatiilsus.

Samuti on slotimasina valimisel on oluline kindlaks määrata selle volatiilsus. Põhimõtteliselt, kui slotil on väike volatiilsus, võidud on sagedasemad, kuid ka väiksemad. Ja vastupidi, suure volatiilsusega võidu sagedus on harvem, kuid võidud on suuremad.

# 4 hallake oma rahakotti

Meie järgmine nõuanne võib eriti mõjutada mängijaid, kes seda tegevust tunnevad – seda taktikat nimetatakse ühikute jagamiseks. Oletame, et te lähete Las Vegasesse. Loomulikult proovite seal oma õnne mõnes huvitavas live kasiinos , mis on hea – lihtsalt tehke seda mõistlikult! Mida saate teha, jagage oma raha vastavalt päevade arvule, mis te seal viibite ja mängige ainult selle summa ulatuses.

Jagage oma raha vastavalt päevade arvule, mida kavatsete mängida. 

Sama kehtib ka interneti kasiinode kohta. Iga kord kui võidate, pange panustatud raha taskusse ja mängige ülejäänud päeva ainult võidetud raha eest. Kui sa kaotad, mõtle sellele kui viisile kuidas päeva veeta, kuid ära jätkake mängimist.

# 5 Mängi turniiridel

On olemas erinevaid turniire ja kõige populaarsemad on ehk pokkeri turniirid. Kuid ka paljud interneti kasiinod viivad läbi slotimasinate turniire. Kas teadsite, et mõned mängu asjatundjad planeerivad kogu oma hasartmängude reisi turniiride ümber? Tõenäoliselt seetõttu, et see on üks parimaid strateegiaid oma rahakoti suurendamiseks.

Turniiridel mängides võite võistelda teiste võistlejatega ja planeerida ka sisseoste. 

Turniiridel osalemisel ei pea te pika aja jooksul raha teenimiseks sageli võitma. Isegi kui te saate lihtsalt panna suuremad panused ja aegajalt võita midagi, teete te paremini kui lasete tavalistel slotimasinatel oma raha ära võtta. Mis teeb turniirid nii huvitavaks, on asjaolu, et võite võistelda teiste võistlejatega ja ka plaanida sisseoste.

Kokkuvõte

Üks asi on kindel – online kasiinomängude mängimisel ei ole ühtegi tõelist hasartmängude strateegiat, mis tagaksid, et pikas perspektiivis võidad mänguautomaadid. Muidugi, see ei tähenda, et te ei saa võita – saate! See on lihtsalt see, et see kõik on lihtsalt õnne asi ja ükski süsteem ei aita teil võita. Parim asi, mida saate teha (peale selle, et ei mängi), on aeglustada mängimist. Sel moel kestab teie raha keskmiselt palju kauem.

Allikas

Praegused tervitusboonused Eesti internetikasiinodes:

  • OLYBET (Kuni 300 eur tervitusboonus ja 600 TASUTA spinni) AVA KONTO!
  • KINGSWIN (Kuni 555 eur tervitusboonus ja 155 TASUTA spinni) AVA KONTO!
  • BETSAFE (Kuni 250 eur tervitusboonus ja 150 TASUTA spinni) AVA KONTO!
  • TONYBET (Kuni 200 eur tervitusboonus) AVA KONTO!
  • PAF (Esimese sissemaksega 10 eurot lisaks + kohe peale registreerumist 25 TASUTA spinni, lisaks läheb loosi reis kahele Gran Canariale) AVA KONTO!
Jaga uudist ka sõpradega: