UUDISED
BEAT THE PRO – Igakolmapäevane pearaha turniir!
BEAT THE PRO
Igakolmapäevane pearaha turniir!

Tunned, et oled härga täis ja võiksid pokkeris võita keda iganes? Beat the Pro turniir annab võimaluse OlyBeti esindusmängijate vastu jõudu katsuda ja nende elimineerimisel eripreemia teenida!

Iga kolmapäev leiab aset 11€ sisseostuga NL Texas Bounty turniir (5€ auhinnafondi ja 5€ vastase elimineerijale ehk bounty). Algpunktid 3000, tasemete pikkus 10 minutit. Algus 20:00, hiline registreerimine on avatud kuni 21:30.

Igal turniiril on esindatud teiste seas ka neli OlyBeti esindusmängijat kelle väljavõtmisega kaasneb kuni 100€ pearaha preemia! Täpsem summa selgub igal kolmapäeval pärast vastase elimineerimist, mis on minimaalselt 50€!

OlyBeti esindusmängijad ehk erikülalised turniiril:

  • Raigo “hotcocaEST” Aasmaa
  • Carmen-Elina “C2mmy” Vist
  • Dmitrijs “OlybetPPL” Melešs
  • Markus “HairForceNone” Ylänne

Võida pilet turniirile soodsalt või lausa tasuta

Beat the Pro turniiri päeval algusega 18:30 toimub tasuta pokkeriturniir (freeroll), mille esiviisik pääseb Beat the Pro turniirile tasuta ehk anname täiesti niisama 55€ eest pileteid!

Leia turniir pokkeris: “Tournaments” > “Freeroll”. NB! Freerolli algstäkk on 500 punkti. NB! Registreerimiseks on vajalik 5 reigitud rahalaua jaotus 24 tundi enne turniiri algust. 25 või enam jaotust annab sulle lisaks 750 stardipunkti.

Lisaks on võimalus turniirile kvalifitseeruda soodsalt läbi 1.1€ satelliitturniiri, mis algab kolmapäeviti kell 19:00. Satelliitturniiril on kolm piletit garanteeritud.

Edu mängus!

Jaga uudist ka sõpradega: