UUDISED
KVALIFITSEERU EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELE POKKERIS

2019. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad 17.04 kuni 27.04 Tallinnas Olympic Park kasiinos ja Hilton Tallinn Park hotellis. Kvalifitseeru tiitliturniiridele soodsalt või lausa tasuta läbi OlyBeti pokkeritoa!

Online kvalifikatsioonid toimuvad kuni 14.04

OlyBeti kaudu pileti võitnud osalevad rahvaturniiril ja põhiturniiril “Last longer” võistlusel

OlyBeti kaudu EMV põhi- ja/või rahvaturniirile pileti võitnud mängijate vahel toimub Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) eestvedamisel läbiviidav “Last longer” võistlus!

Kui kvalifitseerud läbi OlyBeti EMV rahvaturniirile ja püsid ETPF “Last longer” võistlusel online kvalifitseerujatest kõige kauem mängus, saad auhinnaks 350€ pileti EMV põhiturniirile! Sarnane võistlus toimub ka EMV põhiturniiril, seal on auhinnaks pokkerireis väärtusega 2000€!

Lisavõistlustel osalemiseks ja lisaauhinna saamiseks tuleb EMV-l mängides kanda turniiri algusest kuni lõpuni OlyBeti rinnakleepsu, mis antakse mängijale koos turniiripiletiga enne turniiri ETPFi lougne alal kehtiva isikuttõendava dokumendi alusel.

Turniiripileti saab soetada läbi OlyBeti pokkeritoa ka raha eest, aga võta teadmiseks, et “Last longer” võistlusel osalevad ainult kvalifikatsioonidelt pileti võitnud mängijad.

NB! Kvalifikatsioonidelt võidetud piletiga kui raha eest registreerimine läbi OlyBeti pokkeritoa on avatud kuni 15.04 kell 11.59.

Vaata ka EMV Team Challenge 2019 võistlust.

EMV 2019 kava

Edukat piletijahti ja sooja pakki meistrivõistlustel!

Jaga uudist ka sõpradega: