UUDISED
NETIPOKKERI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2020

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad arvult XIII Online-pokkeri Eesti Meistrivõistlused (OPEM) algavad 24. aprillil. OlyBeti pokkeritoas saad osaleda alates 28. aprill kuni 3. mai 2020. Neist tähtsaim, 3. mail toimuva OPEM põhiturniiri auhinnafondis on garanteeritud 15 000 eurot!

OPEM 2020 kava OlyBeti pokkeritoas

Turniiridele registreerimine on juba avatud nii rahas kui ka lojaalsuspunktide eest. Hiline registreerimine kestab 30 minutit (v.a. Heads Up turniiri millel puudub hilise registreerimise võimalus).

NB! Osaledes turniiril oled teadlik ja osalemisega andnud ka nõusoleku, et ETPF ja OlyBet võivad kasutada mängija täisnime ja võimalusel fotot kokkuvõtete tegemisel ning seda meedias avalikustada.

Kõik tiitlivõitjad saavad 2020. aasta Eesti Pokkeri Meistrivõistluste (EMV) lõpetamise auhinnagalal diplomi koos meistrisõrmusega.

Võida meistrivõistluste pilet soodsalt või suisa tasuta

OPEM kvalifikatsioonid toimuvad alates 24. märtsist ja on leitavad turniiride otsingureale trükkides “OPEM”. Kvalifikatsioonid toimuvad:

  • E-P kl 17 toimub OPEM Freebuy – tasuta turniiri, kus on võimalik võita 3.3€ OPEM – Daily Satellite kvalifikatsiooni pilet
  • E-P kl 19 on võimalus läbi OPEM – Daily Satellite võita 33€ pilet, mida saab kasutada OPEM turniiri sisseostuks või kvalifitseeruda OPEM Põhiturniirile või OPEM High Roller turniirile
  • E-P kl 20 toimub OPEM põhiturniiri kvalifikatsioon (E-L 11€ R/A, P 33€ Freezeout)
  • P kl 21 33€ kvalifikatsioon OPEM High Roller turniirile

Rohkem infot OlyBeti pokkeri tarkvaras turniiri kireldustes.

Soovime edu turniiridel!

Jaga uudist ka sõpradega: