UUDISED
3 687 073,85 eurot – võideti Eesti suurim õnnemängu jackpot!

Eesti neiu võitis mänguportaalis Paf.com kolmapäeva õhtul üle 3.6 miljoni euro, mis on seni teadaolevalt suurim õnnemänguga võidetud summa Eestis.

Kolmapäeva õhtuti ootavad paljud eestlased, et mõni suurem võit nende elu muudaks. Nii juhtus kahekümnendates aastates neiuga, kes mängis Hall of Gods slotikat. Võidusummaks oli 3 687 073,85 eurot ja see tuli kõigest 20-sendise panusega.

Ma olin sõnatu. Pidin mitu korda ekraanilt üle vaatama, et olla kindel võidus

“Kahjuks ei jää mul tööst üldse vaba aega üle, loodetavasti see nüüd muutub”, ütles võitja, kes on endisel hämmingus selle üle, et selline asi juhtus.

Pafi Eesti juht Allar Levandi oli uudist kuuldes väga rõõmus. “Sellised võidud teevad väga rõõmsaks. Loodetavasti murrab meie viimane võit ka selle müüdi, et suurelt võitmiseks peab suurelt mängima. Kõigest 20-sendine “pilet” tõi Eesti suurima võidu õnnemängus. Võitnud mängija, kes on meie juures mänginud üle viie aasta, on väga mõistlike mänguharjumustega ning ka see teeb heameelt. Me pakume mängijatele meelelahutust ja kui sellega kaasneb suur võit, siis on see eriti tore.”

Nii nagu teiste suurte võitude puhul soovitas Paf võitjal mängimisega paus teha ning konsulteerida finantsnõustajatega, kuidas võidetud rahaga ümber käia. Võitja saab summa korraga kätte ning võit on maksuvaba.

Viimase kahe aasta jooksul on Pafis võidetud ka 5 üle 100 000-eurost bingo suurvõitu. Hetkel on suurim saadaolev jackpot mängus Mega Moolah ja see on tõusnud ligi 3.5 miljoni euroni. Tegemist on ülemaailmse jackpotiga.

Läbi ajaloo suurim võit on Pafis olnud 17.8 miljonit eurot, millega sai Paf Guinnessi rekordite raamatusse kui suurim online jackpoti väljamaksja. Võit läks siis Soome mängijale. Võrdluseks, Eesti Loto suurim väljamakstud võit on umbes 1.2 miljonit eurot.

Jaga uudist ka sõpradega: