UUDISED
Tasuta keerutused

Kirjutan siia natukene omast kogemusest, kuidas olen saanud erinevatest usaldusväärsetest internetikasiinodest tasuta raha teenida. Tegelikult on kõik väga lihtne, sul peab olema lihtsalt esimese sissemakse jaoks natukene kapitali.

Suuremal osal netikasiinodel on loodud head tervitusboonused. Kui teed esimese sissemakse, siis võid kuni 1000 eurot tervitusboonust saada ja suurem osa pakub ka tasuta keerutusi ehk spinne. Selle raha, mille sa sisse maksad, saad sa igal ajal välja võtta, kuid boonusraha jääb peale ja lisaks jäävad peale ka tasuta keerutused, millega on Sul võimalus võita juba reaalset raha ja igasuguseid muid auhindu, mida internetikasiinod pakuvad. Isiklikult olen saanud erinevaid pokkeriturniiride pileteid, saanud mängida Eurpoopa suuremal turniiril ja käinud korduvalt spaas.

Muidugi peab olema ka tähelepanelik, sest kui näiteks 100 tasuta keerutust on läbi, siis alustab kasiino sinu pärisraha kasutust, kus saad juba mängida kõrgemates limiitides ja võita suuremaid summasid raha ning ka auhinnad erinevad võimsamad.

Liitu meiega Facebookis ja lisa oma e-maili aadress meie (tuleb postkastis ka kinnitada) listi ning ole kursis suurepäraste pakkumistega Eestis ja välismaal. All asub nupp, kus on “AVA TASUTA KONTO” ja juba saad kasutada oma esimesi TASUTA spinne ja boonusraha ( tervitusboonus kuni 300 eurot ja kuni 300 tasuta spinni).

Edukaid keerutusi!

 

JokerStar

Jaga uudist ka sõpradega: